Loading...

Apie mus

Mes esame komanda, kuriai kliento
lūkesčių išpildymas yra pati geriausia motyvacija.

UAB Avelita – tai moderni, profesionali, atvira naujovėms ir partnerystę vertinanti komanda, nuo 1999 m. teikia tarptautines krovinių vežimo ir ekspedijavimo paslaugas sausumos transportu. Svarbiausias įmonės tikslas - teikti aukščiausios kokybės transporto paslaugas, atsižvelgiant ir įgyvendinant klientų reikalavimus bei siekiant maksimalaus jų poreikių patenkinimo. Mes laikomės įsipareigojimų tiekėjams ir darbuotojams bei orientuojamės į aplinkos apsaugą. Didžiausia motyvacija mums yra ne tik išpildyti kliento lūkesčius, bet ir kurti tikėjimą bei pasitikėjimą, nes žinome, kad tai yra esminė sėkmingai veikiančios organizacijos sudedamoji dalis.


MŪSŲ VERTYBĖS

Komandinis darbas – kiekvienas organizacijos narys suvokia, kad geriausių rezultatų pasieksime veikdami išvien. Pasitikėjimą kuria nuoširdus rūpestis, todėl komanda rūpinasi ne tik savo klientais bei verslo partneriais, bet ir kolegomis.

Partnerystė – orientacija į ilgalaikių santykių su klientais, partneriais ir darbuotojais ugdymą.

Inovatyvumas – naujų galimybių ir sprendimų paieška produktyvumui didinti ir sąnaudoms mažinti pateikiant klientui tik geriausius pasiūlymus.

Profesionalumas – nuolat auganti darbuotojų kompetencija, nuolatinis mokymasis, ilgametė praktika, naujų technologijų taikymas veikloje.

Aplinkos apsauga – kasdienės veiklos vykdymas siekiant kuo labiau sumažinti neigiamą poveikį aplinkai.

Socialinė veikla – vaikų fizinio užimtumo skatinimas, darantis teigiamą poveikį vaiko socialinei integracijai ir raidai.

KAS MES ESAME:

Vežta 12 500 krovinių

120 darbuotojų

10 mln. apyvarta

ISO, GDP

110 transporto priemonių

20 metų patirtis


MŪSŲ KOKYBĖS GARANTAI: